Partner serwisu
13 kwietnia 2022

System Zarządzania Niezawodnością w PKN Orlen S.A. – jak unikać awarii

Kategoria: XV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Perpetuum mobile istnieje … ale w wikipedii. Każde urządzenie z pewnością kiedyś się zepsuje. W związku z powyższym musimy być przygotowani na wystąpienie awarii, a co za tym idzie jej wyjaśnieniem celem ograniczenia do minimum możliwości podobnego zdarzenia w przyszłości. O Systemie Zarządzania Niezawodnością w PKN Orlen opowie Grzegorz Taborek podczas XV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym (24-26 maja 2022 r, Gdynia).

System Zarządzania Niezawodnością w PKN Orlen S.A. – jak unikać awarii

W prezentacji przedstawię sposób funkcjonowania systemu zarządzania niezawodnością w PKN Orlen S.A. Omówię cały proces od momentu powołania dedykowanego zespołu przez metody dochodzenia do przyczyn źródłowych aż po wydanie zaleceń i monitorowanie ich wdrożenia.

Słuchacze będą mieli możliwość zapoznania się z wyzwaniami, jakie napotykają pracownicy PKN Orlen w trakcie wdrażania swoich rozwiązań. Dodatkowo zostaną zaprezentowane wypracowane przez nich wskaźniki monitorujące,  jak również rozwiazania systemowe.

 

Grzegorz Taborek

W PKN Orlen S.A pracuje od 25 lat. Posiada szerokie doświadczenie zdobyte w różnych obszarach firmy zarówno związanych z bieżącym utrzymaniem ruchu, budową i fazą uruchamiania instalacji, jak również w zakresie zarządzania planowaniem i rozliczaniem remontów.

Od 8 lat odpowiedzialny za obszar niezawodności i dostępności instalacji produkcyjnych PKN Orlen S.A. Uczestnik wielu Zespołów Awaryjnych.

 

Organizatorem XV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Chemia Przemysłowa" i portalu kierunekCHEMIA.pl. Gospodarzem Honorowym została Grupa LOTOS.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ