Partner serwisu
26 maja 2022

Klucz Sukcesu dla Pawła Sierakowskiego

Kategoria: XV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Klucz Sukcesu to szczególne wyróżnienie przyznawane przez Wydawnictwo BMP we współpracy z Kapitułą osobom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju polskiego przemysłu. Podczas XV Konferencji Remonty i UR w Przemyśle Chemicznym, która odbyła się 24-26 maja 2022 r. w Gdyni, statuetkę otrzymał Paweł Sierakowski, dyrektor ds. utrzymania ruchu w ANWIL S.A. Laudację wygłosił Andrzej Ziółkowski, prezes UDT, który wręczył wyróżnienie razem z prezesem BMP Adamem Grzeszczukiem.

Klucz Sukcesu dla Pawła Sierakowskiego

Laudacja wygłoszona przez Andrzeja Ziółkowskiego, prezesa UDT

 

Szanowni Państwo,

pozwólcie, że przytoczę trzy cytaty:

Wszystko ma działać jak w zegarku. Gdy dobrze zaplanujemy proces, unikamy niepotrzebnego stresu podczas realizacji remontu, a co najważniejsze, jesteśmy w stanie wykonać zaplanowane prace zgodnie z harmonogramem i w ramach przyjętego budżetu. Komunikacja wewnątrz firmy, jak również z wykonawcami jest tu bardzo ważna, aby cały proces przebiegł sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Przyszłość utrzymania ruchu będzie kształtowana poprzez rozwiązania systemowe. Pomimo ciągłych przemian technologicznych człowiek nadal będzie najważniejszy.

W ANWIL stosujemy wielobranżowe standardy techniczne, stanowiące załączniki do kontraktów. Standardy te dają nam możliwość scentralizowania i usystematyzowania kwestii technicznych i tym samym w sposób zorganizowany przekazać nasze wymagania kontrahentom.

 

O kim mowa?

Pracuje w Grupie Kapitałowej ORLEN od roku 1995, pierwsze 17 lat w PKN ORLEN w Płocku, w latach 2012-2015 w Rafinerii ORLEN Lietuva w Możejkach na stanowisku Maintenance Director oraz jako członek rady nadzorczej spółki serwisowej UAB EMAS, od roku 2015 do chwili obecnej na stanowisku Dyrektora Utrzymania Ruchu w Anwil S.A.

Na przestrzeni tych lat odpowiadał za realizację licznych projektów remontowych i inwestycyjnych, przeprowadził procesy restrukturyzacyjne w obszarach Utrzymanie Ruchu na Litwie i we Włocławku.

Obecnie koncentruje się na konsolidacji 2 nadrzędnych celów, tj. wsparcia w realizacji projektu inwestycyjnego Rozbudowy Nawozów oraz prowadzeniu gospodarki remontowej i bieżącego utrzymania ruchu instalacji produkcyjnych Anwil.

To Pan Paweł Sierakowski – Dyrektor  ds. Utrzymania Ruchu w ANWIL S.A.

Z ogromną przyjemnością informuję, że Pan Paweł Sierakowski otrzymuje Klucz Sukcesu  - wyróżnienie przyznawane przez Wydawnictwo BMP we współpracy z Kapitułą. To wyróżnienie dla osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju polskiego przemysłu.

Mirek Bas
2022-05-26
Gratulacje Panie Dyrektorze!
Piotr
2022-05-26
Brawo
Chemik
2022-05-26
Gratulacje!!!
Niższy szczebel
2022-05-27
Duma Nas rozpiera!!1
Z takim człowiekiem przegrać to jak wygrać.
Rafał Rygielski
2022-05-27
Gratulacje Pawle.
Paweł Kowalkowski
2022-05-27
Gratulacje od całego Zespołu!
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ