Partner serwisu
26 maja 2022

Przyjaciel Redakcji dla Grzegorza Taborka

Kategoria: XV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Statutka Przyjaciela Redkacji przyznawana jest przez Redkację BMP, wydawcę m.in. czasopisma "Chemia Przemysłowa", osobom, które przyczyniają się do podnoszenia poziomu konferencji i czasopism wydawanych przez spółkę. Podczas XV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, 26 maja 2022 r., wręczono to wyróżnienie Grzegorzowi Taborkowi z PKN ORLEN S.A.

Przyjaciel Redakcji dla Grzegorza Taborka

Grzeogorz Taborek podczas tegorocznej edycji konferencji poświęconej tematyce remontów i UR wystąpił z prezentacją pt. System Zarządzania Niezawodnością w PKN Orlen S.A. – jak unikać awarii.

Perpetuum mobile istnieje … ale w wikipedii. Każde urządzenie z pewnością kiedyś się zepsuje. W związku z powyższym musimy być przygotowani na wystąpienie awarii, a co za tym idzie jej wyjaśnieniem celem ograniczenia do minimum możliwości podobnego zdarzenia w przyszłości - tak zapowiadał swoje wystąpienie prelegent.

 

Grzegorz Taborek

W PKN Orlen S.A pracuje od 25 lat. Posiada szerokie doświadczenie zdobyte w różnych obszarach firmy zarówno związanych z bieżącym utrzymaniem ruchu, budową i fazą uruchamiania instalacji, jak również w zakresie zarządzania planowaniem i rozliczaniem remontów.

Od 8 lat odpowiedzialny za obszar niezawodności i dostępności instalacji produkcyjnych PKN Orlen S.A. Uczestnik wielu Zespołów Awaryjnych.

 

Organizatorem XV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Chemia Przemysłowa" i portalu kierunekCHEMIA.pl. Gospodarzem Honorowym została Grupa LOTOS.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ