Partner serwisu

Jak otrzymać

Kategoria: Magazyn

Szanowni Czytelnicy,

od samego początku działalności stawiamy na wysoką merytoryczną jakość naszych magazynów, staramy się również systematycznie unowocześniać sposób prezentacji treści. Chcemy też być bliżej Was – to właśnie dlatego postanowiliśmy zrezygnować z dystrybucji płatnej prenumeraty. Od stycznia 2022 roku dostęp do naszych czasopism jest darmowy.

 

Jak można otrzymać nasze magazyny? To proste!

Aby mieć dostęp do bezpłatnej wersji elektronicznej (pdf) wystarczy zapisać się do naszego portalowego newslettera. Dzięki temu można otrzymać każde nowe wydanie wraz z najważniejszymi wiadomościami z branży.

 

Zależy Ci na wersji tradycyjnej, papierowej?

Skontaktuj się z nami, a wyślemy na wskazany adres nasze czasopismo (w zależności od dostępności):

  • Kierunek Wod-Kan, Kierunek Chemia, Kierunek Pompy – rafal.ruczaj@e-bmp.pl
  • Kierunek Farmacja i Kierunek Energetyka – zuzanna.ochman@e-bmp.pl
  • Kierunek Surowce i Kierunek Spożywczy – justyna.bujko@e-bmp.pl

Magazyn "Kierunek CHEMIA", uznawany jest przez czytelników za fachowe czasopismo, które prezentuje problematykę branży chemicznej i rafineryjnej, informuje o ważnych wydarzeniach w zakładach, promuje nowe technologie w przemyśle oraz produkcję bezpieczną dla środowiska. A wszystko w atrakcyjnej graficznie formie.

"Kierunek CHEMIA" ma zasięg ogólnopolski. Naszymi czytelnikami są prezesi, dyrektorzy i inżynierowie zakładów chemicznych, azotowych, tworzyw sztucznych, farb oraz zakładów gumowych i rafinerii. Docieramy również do dużej grupy instytucji pracujących na rzecz branży chemicznej i rafineryjnej, a także firm związanych z tą branżą.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ