Partner serwisu
27 czerwca 2016

Co ma największy, pozytywny wpływ na koszty remontu?

Kategoria: IX Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Według 46,88% głosujących podczas IX Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, która odbyła się 7-8 czerwca w Gdyni, najlepszą odpowiedźą na to pytanie jest "odpowiednie planowanie zakresu oraz budżetu remontowego dedykowanemu odpowiednim projektom, uwzględniającego nieplanowane zdarzenia i potencjalne, dodatkowe zakresy remontowe"

Co ma największy, pozytywny wpływ na koszty remontu?

Konferencja dedykowana była przede wszsytkim ludziom związanym z utrzymaniem ruchu i przestojem remontowym, w tej tematyce zadawane były również pytania na które odpowiadali uczestnicy.

Drugą z kolei najbardziej wybieraną odpowiedzią z wynikiem 32,81% była "właściwa ocena stanu technicznego urządzeń dokonana przed fazą realizacji projektu". Trzecie miejsce zajeła odpowiedź "zastosowanie dobrych praktyk w zakresie planowania remontów, bieżącego monitorowania oraz ewentualnych korekt kosztów w czasie realizacji projektów remontowych", która dostała 17,19% głosów. Na ostatnim miescu znalazła się "świadomość kosztów wśród kadry technicznej" z wynikiem 3,12%.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ