Partner serwisu
20 września 2016

Krzysztof Głodek: Filtry dla wszystkich

Kategoria: IX Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Branża chemiczna wymaga specjalistycznych urządzeń ze względu na dużą ilość stref zagrożonych wybuchem. – W te miejsca mamy specjalnie przeznaczone urządzenia przystosowane do trudnych warunków pracy – informuje Głodek.

Krzysztof Głodek: Filtry dla wszystkich

– Już od kilku lat uczestniczymy w konferencjach organizowanych przez BMP w różnych branżach. Tutaj przyjechaliśmy z konkretną propozycją systemów filtracyjnych, dla praktycznie wszystkich klientów, którzy mają olej w swoich maszynach – mówi Krzysztof Głodek, specjalista z firmy C.C.Jensen.  Jednym z ostatnich wdrożeń jakim podzieliła się firma, było uzbrojenie prawie 40 sztuk wiatraków na dwóch farmach należących do PGE.

Specjalista z C.C.Jensen. zapytany o powody dla których firma uczestniczy w naszych konferencjach odpowiada – Przyjeżdżamy z różnych względów. Zawsze mamy przygotowaną nową, specjalnie dedykowaną ofertę, odpowiednią dla uczestników danej konferencji. Bardzo ważne są dla nas również relacje z klientami, więc takie spotkania są idealne na podtrzymywanie kontaktów i zawieranie nowych.

Wypowiedź Krzysztofa Głodka, specjalisty z firmy C.C.Jensen. na konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym Gdynia 2016

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ