Partner serwisu
16 października 2014

Nagroda pod patronatem prezesa ORLEN Laboratorium

Kategoria: Innowacje i nauka

Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku w dn. 6 października Prezes Zarządu ORLEN Laboratorium, Jacek Rosiak wręczył nagrodę wraz z pamiątkowymi statuetkami autorom najlepszej pracy dyplomowej zrealizowanej w ORLEN Laboratorium w roku akademickim 2013/2014.

Nagroda pod patronatem prezesa ORLEN Laboratorium

Laureatami nagrody zostali absolwenci studiów inżynierskich Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej o kierunku Technologia Chemiczna, Łukasz Kozłowski i Damian Kwiatkowski za pracę „Walidacja metody oznaczania zawartości wody w produktach naftowych wg ASTM D 6304” napisaną pod kierownictwem dr inż. Anety Lorek. Praca została zrealizowana w ORLEN Laboratorium - w płockim Laboratorium Paliw i Aromatów pod opieką kierownika, Małgorzaty Walkiewicz oraz pracowników laboratorium.

Nagroda przyznawana jest od 2012 r., a jej laureaci wyłaniani są corocznie w drodze konkursu. Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej dokonuje oceny zgłoszonych prac wykonanych w danym roku akademickim przez studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych studiów zaocznych pierwszego i drugiego stopnia, zrealizowanych w laboratoriach ORLEN Laboratorium Sp. z o.o.

Źródło: ORLEN Laboratorium

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ