Partner serwisu
07 czerwca 2023

Anita Bednarek przyjacielem redakcji

Kategoria: II Forum Zielonego Przemysłu

Anita Bednarek, group energy and sustainability manager w firmie Goodvalley, została uhonorowana statuetką Przyjaciela Redakcji BMP na II Forum Zielonego Przemysłu.

Anita Bednarek przyjacielem redakcji

– W ten szczególny sposób chcialibyśmy podziękować za wsparcie i zaangażowanie pani Anity – mówił Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP. – Od kilku lat uczestniczy ona w organizowanych przez BMP konferencjach: występując w debatach, przygotowując interesujące referaty, jak i opracowuje ciekawe artykuły do wydawanych przez nasze wydawnictwo magazynów. 


Wyróżnienie wręczono 6 czerwca 2023 r. w Katowicach, podczas II edycji Forum Zielonego Przemysłu. 
 

Anita Bednarek – Group Energy and Sustainability Manager, Goodvalley

Jest absolwentką Uniwersytetów Ekonomicznych w Krakowie i w Poznaniu oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, audytu i kontroli wewnętrznej oraz wyceny nieruchomości. W Goodvalley pracuje od 2009 roku i od początku jest związana z tematyką biogazowni rolniczych. Współuczestniczyła w tworzeniu przepisów prawa, pozyskiwała dofinasowania na budowę biogazowi, uczestniczyła w procesie inwestycyjnym oraz odpowiadała za sprawy finansowe i prawne w dziale biogazu. Od wielu lat ściśle związana z projektem kalkulacji i weryfikacji śladu węglowego przedsiębiorstwa i cyklu życia produktu. Odpowiada w Grupie Goodvalley za szeroko rozumiane sprawy energetyczne, projekty optymalizujące zużycie energii oraz projekty z zakresu OZE. Koordynuje projekty budowy nowych biogazowni rolniczych oraz doradza w tematyce związanej z nieruchomościami. Od 2012 roku pełni funkcję Członka Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Producentów Biogazu Rolniczego, jest członkiem grup roboczych utworzonych w ramach Porozumienia Sektora Biogazu i Biometanu przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska, doradza w zakresie prawa dedykowanego biogazowniom rolniczych oraz jest prelegentem i uczestnikiem debat podczas wielu branżowych wydarzeń.

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ