Partner serwisu

LOKALIZACJA

Kategoria: II Forum Zielonego Przemysłu

Hotel VIENNA HOUSE EASY by WYNDHAM KATOWICE oddalony o 1 km od centrum handlowego Silesia City Center, 1,6 km od Muzeum Śląskiego oraz 850 metrów od hali widowiskowo-sportowej Spodek oraz zaledwie 750 metrów od głównego dworca kolejowego.

Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje klimatyzowane pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi oraz bezpłatny wstęp do centrum fitness i sauny.

Pokoje i apartamenty są stylowo urządzone i utrzymane w kontrastujących ze sobą kolorach. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem, odtwarzacz CD i DVD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Restauracja w hotelu serwuje dania kuchni międzynarodowej i lokalnej. Bar w holu zaprasza na napoje i przekąski.

LOKALIZACJA

Hotel VIENNA HOUSE EASY KATOWICE, ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice

 

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu planowanego przyjazdu. W razie przyjazdów przed godziną 15:00 udostępnienie zarezerwowanych pokoi hotelowych uzależnione będzie od obłożenia Hotelu w dniu planowanego przyjazdu.
Goście winni wymeldować się z Hotelu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie pobytu  w dniu wyjazdu może być dokonane pod warunkiem dostępności pokoi hotelowych w Hotelu i podlega opłacie. Hotel bezpośrednio obciąża opłatą gościa hotelu.
Hotel gwarantuje zakwaterowanie w przypadku późnych przyjazdów (po godz. 18:00).
Jeśli w przypadku powyższej rezerwacji wymagane jest późniejsze wymeldowanie, należy dokonać potwierdzenia z działem rezerwacji Hotelu.
Parking opłata i rezerwacja we własnym zakresie. Koszt parkingu 70 brutto/dobę/samochód

 

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ