Partner serwisu
22 października 2019

KOLEJNY KONKURS Z ODLOTOWYMI NAGRODAMI!

Kategoria: Aktualności

Czy zastanawialiście się, jak wyglądały pierwsze domowe sprzęty i co je zasilało? We współpracy z Wirtualnym Muzeum Gazownictwa – nową platformą edukacyjną dotyczącą przeszłości i przyszłości gazownictwa i gazu ziemnego – przygotowaliśmy specjalne konkursy, w których macie szansę zgarnąć „odlotowe” nagrody.

KOLEJNY KONKURS Z ODLOTOWYMI NAGRODAMI!

W każdy wtorek udostępnimy na naszych fanpage'ach kierunekCHEMIA oraz kierunekENERGETYKA  dwa najciekawsze eksponaty z Wirtualnego Muzeum Gazownictwa z pytaniem: Co to są za obiekty? Z kolei w każdy czwartek przygotowaliśmy dla Was dodatkową zagadkę!

Z poprawnych odpowiedzi (zamieszczonych w komentarzu pod postem konkursowym) udzielonych na naszych fanpage'ach  wyłonimy zwycięzcę.

W rozwiązaniu zagadek powinna pomóc wizyta w Wirtualnym Muzeum Gazownictwa – wystarczyć kilka kliknięć na www.wmgaz.pl, a odpowiedzi okażą się banalnie proste, choć czasami zaskakujące.

"Odlotową" nagrodę niespodziankę przygotowało dla zwycięzców Wirtualne Muzeum Gazownictwa.

Do udziału w konkursie zaprasza Wirtualne Muzeum Gazownictwa oraz portale: www.kierunekCHEMIA.pl i www.kierunekENERGETYKA.pl. Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu dostępny  TUTAJ.

fot. WMG
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ