Partner serwisu
29 maja 2017

Tomasz Branicki: UR to przede wszystki odpowiedzialność

Kategoria: X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Tak na pytanie: "Czym dla mnie jest utrzymanie ruchu?" odpowiada Tomasz Branicki, Dyrektor ds. Techniki Grupy LOTOS S.A.

Tomasz Branicki: UR to przede wszystki odpowiedzialność

Utrzymanie ruchu to dla mnie... przede wszystkim odpowiedzialność.

Za największe osiągnięcie w zakresie UR w ostatnich latach uważam... wprowadzanie narzędzi informatycznych i systemów techniczno-organizacyjnych poprawiających efektywność i skuteczność zarządzania stanem technicznym infrastruktury przemysłowej.

Podejście do UR będzie zmieniało się w kierunku... przewidywania i zapobiegania awariom, przestojom.

W zakresie UR polski przemysł powinien... ewoluować w kierunku zarządzania stanem technicznym majątku.

 

Tomasz Branicki, Dyrektor ds. Techniki Grupy LOTOS S.A.

Absolwent Wydziału Mechaniczno-Technicznego Politechniki Gdańskiej. W 1996 roku ukończył studia menedżerskie na Politechnice Gdańskiej oraz w 2006 roku - w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Swoją karierę zawodową w Grupie LOTOS S.A. rozpoczął w 1994 roku. Od 2006 roku sprawował funkcję Szefa Biura Infrastruktury odpowiedzialnego za utrzymanie ruchu i remonty w Grupie LOTOS S.A. W utrzymaniu ruchu wprowadzał nowoczesne metody zarządzania stanem technicznym urządzeń oraz organizacji służb utrzymania ruchu i remontów, czego efektem była utrzymująca się na bardzo wysokim poziomie dostępność instalacji produkcyjnych powyżej 99%. Aktualnie pełni funkcję Dyrektora ds. Techniki Grupy LOTOS S.A. w Gdańsku.

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ