Partner serwisu
07 czerwca 2016

Konferencja UR w Przemyśle Chemicznym

Kategoria: IX Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

– Utrzymanie ruchu to organizacja, która jest jedną z najważniejszych w zakładach pracy. W zakładach chemicznych to sztuka wymagająca wiedzy, kwalifikacji, znajomości historii urządzeń oraz doświadczenia. To doświadczenie można zdobyć m.in. na takich konferencjach, jak dzisiejsza – powiedział Piotr Przyborowski, prezes LOTOS Asfalt, podczas otwarcia imprezy.

Konferencja UR w Przemyśle Chemicznym

,,Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym’’ to jedno z największych i najważniejszych spotkań służb technicznych polskiej branży chemicznej i petrochemicznej. Tegorocznym Honorowym Gospodarzem imprezy jest Grupa LOTOS, która zaprosiła uczestników na teren gdańskiej rafinerii – wycieczka techniczna była pierwszym punktem spotkania.

W 2015 r., gdy Honorowym Gospodarzem była Grupa Azoty, goście mogli zobaczyć zakład w Tarnowie. – Rok temu w Krakowie wyraziłem nadzieję, że dołączy do nas, chemików, branża petrochemiczna. Odzew był bardzo szybki – zatoczyliśmy koło, bo pierwszym gospodarzem konferencji była właśnie Grupa Lotos – przypomniał Artur Kopeć, członek zarządu Grupy Azoty. Podczas otwierającego tegoroczną konferencję wystąpienia podkreślał on, że polityka remontowa, nadzór techniczny to dziś klucz do sukcesu. – Grupa Azoty chce być konkurencyjna i mieć najwyższe bezpieczeństwo techniczne i właśnie w tym celu niedawno podpisaliśmy umowę z UDT dotyczącą nowoczesnych technik inspekcji – mówił A. Kopeć. Dodał, że dzięki wymianie spostrzeżeń, poglądów, można w swoich zakładach lepiej szukać efektywności i poprawiać bezpieczeństwo.

 

IX Konferencja Naukowo-Techniczna ,,Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym’’ odbywa się w dniach 6-8 czerwca br. w Hotelu Mercure w Gdyni. Organizatorem jest BMP – wydawca „Chemii Przemysłowej” i portalu www.kierunekchemia.pl

 

 

Galeria IX Konferencja Naukowo-Techniczna RURCH

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ