Partner serwisu

Platforma B2B

Kategoria: XXII Sympozjum CHEMIA 2016

Platforma B2B jest narzędziem, które umożliwi Ci umówienie się na bezpośrednie spotkanie z innym uczestnikiem, podczas trwania konferencji. W ten sposób zmaksymalizujesz rezultaty oraz efektywnie wykorzystasz czas i przeprowadzisz rozmowy z osobami, którymi jesteś zainteresowany.

Platforma B2B

W łatwy sposób przejrzysz profile uczestników konferencji, aby sprawdzić w jakich zagadnieniach się specjalizują. Możesz wysłać zaproszenia na indywidualne spotkania biznesowe. Platforma będzie umożliwiała także potwierdzanie otrzymanych zaproszeń.

Z naszej platformy możesz korzystać również na urządzeniach mobilnych. Będąc już na samej konferencji sprawdzisz harmonogram swoich spotkań, odświeżysz informacje o partnerze, z którym obyć ma się kolejne spotkanie lub przejrzysz aktualny program konferencji.

Jakie są korzyści z udziału w platformie B2B:

  • networking - możliwość zapraszania na indywidualne spotkania innych uczestników wydarzenia. System zadba o aktualizację kalendarzy i weryfikację dostępności uczestników.
  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów - uczestnicy śledzą preferencje innych uczestników maksymalizując szansę doboru odpowiednich osób do rozmów podczas wydarzenia.
  • komplet informacji o wydarzeniu: lista uczestników, program
  • dostęp do aplikacji mobilnej - umożliwia śledzenie terminarza spotkań, wyszukiwanie innych uczestników, weryfikację kto jest kim, dzięki pełnej informacji w profilu i zdjęciu innego uczestnika.

Jest to wersja testowa platformy B2B. Tylko część uczestników konferencji dostała możliwość wysyłania i otrzymywania zaproszeń.

kliknij, aby zalogować się do platformy b2b 

kliknij, aby zapoznać się z prezentacją platformy b2b 

Dowiedz sie więcej o platformie:

Małgorzata Pozimska
tel. +48 32 415 97 74 wew. 36
kom. 792 679 044
e-mail: malgorzata.pozimska@e-bmp.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ