Partner serwisu
12 stycznia 2016

PKN ORLEN - Honorowym Gospodarzem sympozjum

Kategoria: XXII Sympozjum CHEMIA 2016

Honorowym Gospodarzem, który od piętnastu lat wspiera nas w tym niezwykłym przedsięwzięciu, jest PKN ORLEN S.A. W programie tegorocznego sympozjum nie zabraknie prezentacji i przedstawicieli płockiej rafinerii w dyskusji.

PKN ORLEN - Honorowym Gospodarzem sympozjum

Prezentację Honorowego Gospodarza PKN ORLEN S.A. wygłosi Piotr Chełmiński, Członek Zarządu ds. Rozwoju i Energetyki, PKN ORLEN S.A.

W pierwszym dniu konferencji Małgorzata Królak, Dyrektor Biura Rozwoju i Technologii PKN ORLEN S.A., weźmie udział w panelu dyskusyjnym: "Wyzwania polskiej chemii 2010". W dyskusji na temat: "Polski sektor rafineryjny w walce o odbudowę pozycji na europejskim rynku" głos zabierze Krzysztof Zdziarski, Dyrektor Wykonawczy ds. Rafineryjnych w PKN ORLEN S.A.
 

Podczas drugiego dnia sympozjum (28 stycznia br.) prezentacje w sesji IV: Efektywność energetyczna – doświadczenia operacyjne firm wygłoszą: Arkadiusz Kamiński (temat wystąpienia: Poprawa efektywności w obszarze gospodarki wodno-śceikowej) oraz Jerzy Majchrzak, który opowie o Instalacji Odsiarczania Spalin w zakładzie w Płocku.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ