Partner serwisu
09 stycznia 2015

CHEMIA 2015

Kategoria: XXI Sympozjum Naukowo-Techniczne CHEMIA

BMP, wydawca magazynu „Chemia Przemysłowa” wspólnie z honorowym gospodarzem Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. zapraszają  21-22 stycznia 2015 r. do Domu Technika w Płocku na XXI Sympozjum Naukowo-Techniczne „CHEMIA 2015”.

CHEMIA 2015

Płocka „CHEMIA” już na trwałe wpisała się w kalendarz spotkań branży chemicznej i zyskała rangę jednego z najważniejszych sympozjów w Polsce.

Spotkanie to corocznie gromadzi przedstawicieli największych zakładów chemicznych, azotowychi i rafinerii: prezesów, dyrektorów technicznych, głównych specjalistów - automatyków, technologów, mechaników.
Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie również przedstawicieli firm, które zaproponują urządzenia, technologie i rozwiązania niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego zakładu.

Celem sympozjum jest prezentacja problematyki związanej z identyfikowaniem i rozwiązywaniem problemów produkcji, technologii i jakości oraz wymiana doświadczeń w tym obszarze.

W programie m.in.:

 • Prezentacja Honorowego Gospodarza PKN ORLEN S.A., którą wygłosi Piotr Chełmiński, Członek Zarządu ds. Rozwoju i Energetyki
 • 3 panele dyskusyjne:
  - Polska chemia – rozwój czy stagnacja?
  - Czy polski sektor naftowy stać na dalszy rozwój?
  - Energetyka w przemyśle chemicznym
 • 4 sesje tematyczne:
  - Nowe kierunki rozwoju chemii
  - Nowe technologie i produkty dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego
  - Innowacyjne rozwiązania w przemyśle
  - Sposób na efektywność
 • Wystawa stoisk
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ