Partner serwisu

Relacja: I Konferencja Naukowo-Techniczna „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 28 maja 2008

Kategoria: I Konferencja Naukowo-Techniczna Konferencja Naukowo-Techniczna "Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 28 maja 2008

Zakończona 28 maja 2008 r. w Gdańsku-Sobieszewie dwudniowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” zgromadziła ponad 120 osób reprezentujących zarówno rafinerie, zakłady chemiczne, jak i firmy oferujące produkty oraz różnego rodzaju rozwiązania z zakresu remontów i utrzymania ruchu.

Relacja: I Konferencja Naukowo-Techniczna  „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym 28 maja 2008
    „Rolę służb utrzymania ruchu trudno przecenić. Trzeba jednocześnie przyznać, że ich rola była często pomijana i niedoceniana. Na szczęście, podejście do  utrzymania ruchu i do służb zaczyna się zmieniać” – powiedział na rozpoczęciu konferencji Andrzej Igras – redaktor naczelny BMP.

Rzeczywiście, można zgodzić się z tym stwierdzeniem.

     Spotkanie zorganizowane zostało przez wydawnictwo BMP oraz redakcję „Chemii Przemysłowej”. Roli Honorowego Gospodarza podjęła się Grupa LOTOS S.A.. Firmę reprezentowali Marek Sokołowski, wiceprezes zarządu, dyrektor ds. produkcji i rozwoju oraz Grzegorz Błędowski, dyrektor ds. techniki. Natomiast Honorowy Patronat nad imprezą objęła Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

Tematyka konferencji obejmowała aspekty związane z remontami, efektywnością w utrzymaniu ruchu, zapobieganiu awariom, systemami sterowania oraz wizualizacją, jak i automatyką przemysłową. Program obejmował wykłady merytoryczne i prezentacje firm oferujących rozwiązania dla przemysłu. Wiele doświadczeń zaprezentowała Grupa LOTOS.

     Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy „praktykami”, a „teoretykami”. Wiele rozmów kontynuowano w kuluarach. Spotkaniu sprzyjała wspaniała atmosfera, wiele udanych rozmów, spotkań biznesowych i towarzyskich.

     Uzupełnieniem bogatego programu była wycieczka do Rafinerii LOTOS.

     Sponsorem głównym była firma  Eurotronic, a partnerem strategicznym firma Belse. Firmy te również podzieliły się swoim doświadczeniem z zakresu remontów i utrzymania ruchu.

     Wszystkim uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Anna Gruszka

Honorowy Gospodarz:

 

Honorowy Patronat:

Sponsor Główny:

Partner Strategiczny:

Organizator:

Patronat medialny:

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ