Partner serwisu
29 maja 2023

Targi SYMAS® i MAINTENANCE 2023: ostatnie 3 dni na rezerwację stoiska w niższej cenie!

Kategoria: Aktualności

Najważniejsze w Polsce targi dla branży materiałów sypkich i masowych SYMAS® oraz utrzymania ruchu MAINTENANCE odbędą się 18 i 19 października 2023 r. w Krakowie, ale o rezerwacji stoiska warto (i przede wszystkim opłaca się!) pomyśleć już teraz. Firmy, które swój udział potwierdzą do 31 maja skorzystają z promocyjnych cen stoisk i powierzchni. 

 

Podczas 14. edycji wydarzenia porozmawiamy o najważniejszych szansach i wyzwaniach jakie stoją przed nowoczesnym przemysłem, m.in. o cyberbezpieczeństwie, zmianach w dyrektywie maszynowej oraz Przemyśle 4.0. 
 

Wykorzystaj promocyjne ceny stoisk i wyróżnij się na targach

Rezerwując stoisko do końca maja zapłacisz nawet 1600 zł mniej. Zaoszczędzony budżet możesz wykorzystać np. na dodatkową promocję stoiska: bannery, roll’upy czy naklejki podłogowe. Dodatkowa reklama wyróżni twoje stoisko i nie pozwoli zwiedzającym go ominąć.

Wcześniejsza rezerwacja stoiska to niższe ceny, lepsze lokalizacje do wyboru oraz dłuższa promocja Twojej firmy w katalogu wystawców. Zgłoś się już teraz! Napisz do nas i zapytaj o ofertę stoisk: symt@targi.krakow.pl


Widzimy się 18 i 19 października 2023 r. w EXPO Kraków. 
Bezpłatna rejestracja online zwiedzających jest już otwarta. 


Więcej informacji: https://symas.krakow.pl/
 

źródło: symas.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ