Partner serwisu
10 lipca 2014

Oferta wcześniejszego wykupu euroobligacji Ciechu

Kategoria: Z życia branży

Ciech złożył ofertę odkupu wszystkich zabezpieczonych obligacji denominowanych w euro z datą zapadalności w 2019 r. po cenie za jedną obligację wynoszącą 101% wartości nominalnej obligacji.

Oferta wcześniejszego wykupu euroobligacji Ciechu

Oferta Odkupu obligacji zagranicznych jest wiążąca do dnia 5 sierpnia 2014 r. i może być wydłużona, zaś posiadacze obligacji mogą zrezygnować z udziału w odkupie do 6 sierpnia 2014 r. Ostateczna data odkupu obligacji to 8 sierpnia br.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta 7 lipca 2014 roku odwołało wszystkich dotychczasowych członków Rady Nadzorczej i powołało w ich miejsce następujące osoby: Piotra Augustyniaka, dr Jana Kulczyka, Tomasza Mikołajczaka, Mariusza Nowaka, Artura Olecha, Wojciecha Stramskiego oraz Macieja Tyburę.

Zakres działalności Ciech SA wraz ze spółkami zależnymi obejmuje produkcję, handel i dystrybucję chemikaliów a także działalność usługową ukierunkowaną na kompleksową obsługę rynku krajowego i zagranicznego. Działalność realizowana jest z udziałem spółek krajowych i zagranicznych oraz zagranicznych przedstawicielstw Ciech SA.

 

Źrodło: Ciech

Fot. freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ