Partner serwisu
02 kwietnia 2021

Firma RevBits uznana za dostawcę 10 najlepszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego w 2021 r.

Kategoria: Aktualności

Firma RevBits, dostawca rozwiązań z zakresu oprogramowania do zapewniania bezpieczeństwa cybernetycznego, ogłosiła, że magazyn CIO Applications uznał ją za najlepszego dostawcę rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w 2021 roku.

Firma RevBits uznana za dostawcę 10 najlepszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego w 2021 r.

Dążenie do innowacji

W ramach uznania dla firmy dyrektor ds. technicznych RevBits, Mucteba Celik, udzielił wywiadu magazynowi, w którym mówił o ciągłym dążeniu do innowacji, które jest podstawą działalności firmy RevBits od momentu jej powstania.

W artykule "Offering a Refreshed Look at Cybersecurity Software and Service” (Nowe spojrzenie na oprogramowanie i usługi w zakresie zapewniania cyberbezpieczeństwa) Mucteba dzieli się spostrzeżeniami na temat wyzwań i osiągnięć RevBits.

Ponieważ pochodzę z branży usług cyberbezpieczeństwa dla dużych organizacji, korzystałem z wielu produktów z zakresu cyberbezpieczeństwa, ale byłem zaskoczony tym, że wiele z nich, nawet wiodących na rynku rozwiązań, miało istotne wady".

Kontynuując ten temat, Mucteba stwierdził: „Jeszcze dziś większość firm polega na kombinacji różnych, nieskutecznych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, co jest głównym czynnikiem trwającego globalnego kryzysu kosztownych i destrukcyjnych incydentów cyberbezpieczeństwa. Większości z tych ataków, takich jak ransomware czy podszywanie się pod stronę internetową, można było uniknąć dzięki odpowiedniej ochronie, którą zapewnia RevBits".

 

Aby wypełnić luki

RevBits powstało, aby wypełnić luki pozostawione przez popularne produkty z zakresu cyberbezpieczeństwa. W oparciu o innowacyjną architekturę, która została opatentowana w USA, firma RevBits wprowadziła niedawno na rynek RevBits Cyber Intelligence Platform (CIP), zwaną potocznie marzeniem każdego szefa bezpieczeństwa. W jednej zintegrowanej platformie mieści się pełen zestaw modułów cybernetycznych, w tym przede wszystkim bezpieczeństwo poczty elektronicznej, bezpieczeństwo punktów końcowych z EDR, PAM i technologią deception.

Scentralizowany widok najważniejszych komponentów cyberobrony z akcjami międzymodułowymi zapewniającymi możliwość podejmowania działań w czasie rzeczywistym naprawdę podnosi poprzeczkę dla rozwiązań cyberbezpieczeństwa.

Jestem przekonany, że to zintegrowane podejście jednego dostawcy zmieni sposób, w jaki firmy patrzą na cyberbezpieczeństwo. Alternatywa polegająca na wdrażaniu rozwiązań o strukturze liniowej od wielu dostawców najwyraźniej nie była skuteczna" – podsumował Mucteba.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony na podstawie fachowej wiedzy. Oferując cztery zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa złożone z dziesięciu różnych modułów, RevBits zapewnia ochronę przed najpoważniejszymi zagrożeniami cybernetycznymi, z jakimi mierzą się firmy.

Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie Nowy Jork, Bostonie w stanie Massachusetts oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits można znaleźć na stronie www.revbits.com.

źródło: RevBits LLC/ PAP MediaRoom
fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ