Partner serwisu
31 marca 2021

Obostrzenia pandemiczne przyczyną przesunięcia publikacji raportu rocznego CIECH

Kategoria: Aktualności

Spółka CIECH S.A. i firma doradcza Deloitte, pełniącą funkcję audytora sprawozdań finansowych CIECH S.A., zdecydowały wspólnie o przesunięciu terminu publikacji raportu rocznego chemicznej grupy na 22 kwietnia 2021 roku.

Obostrzenia pandemiczne przyczyną przesunięcia publikacji raportu rocznego CIECH

Pierwotnie termin publikacji sprawozdań za rok 2020 ustalony był na 12 kwietnia. Obie firmy, z uwagi na wprowadzone obostrzenia (m.in. zamknięte przedszkola i żłobki) oraz sytuację epidemiczną w kraju, uzgodniły, że w związku z nadzwyczajną sytuacją, przy jednoczesnym natężeniu prac nad finalizacją sprawozdania za rok 2020, zarówno po stronie pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie raportu w CIECH S.A., jak i audytorów firmy Deloitte, termin publikacji raportu zostanie przesunięty.

Od soboty 27 marca w Polsce na okres dwóch tygodni rząd zaostrzył restrykcje związane z silnym wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Zamknięte będą m.in. przedszkola, żłobki, a także znaczna część usług i sklepów. Obostrzenia potrwają przynajmniej do 9 kwietnia.

Grupa CIECH w okresie trwania pandemii wprowadziła szereg działań i rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa pracowników i zapewniających ciągłość produkcji w zakładach, zaopatrujących wiele kluczowych segmentów gospodarki. Pracownicy otrzymali m.in. płyny dezynfekujące (w tym produkowany przez CIECH Sarzyna) oraz maseczki klasy FFP2 produkowane w zakładach CIECH w Bydgoszczy. Dostosowany został system zmianowy na stanowiskach produkcyjnych, a w przypadku pracy biurowej została wprowadzona praca zdalna. Pracownicy Grupy mogli także korzystać m.in. z konsultacji z psychologiem i działań rozwojowych dotyczących m.in. efektywności pracy zdalnej.

Deloitte przywiązuje najwyższą wagę do zdrowia i dobrego samopoczucia swoich pracowników oraz klientów, stosując podczas zagrożenia pandemicznego rekomendacje WHO oraz lokalnych służb sanitarnych. Pracownicy Deloitte otrzymali płyny dezynfekujące, maseczki ochronne oraz niezbędne instrukcje dotyczące zabezpieczenia się przed zakażeniem oraz postępowania w przypadku gdy konieczna jest kwarantanna.

Deloitte wprowadził rekomendację pracy zdalnej, o ile jest ona możliwa po uwzględnieniu specyfiki danego zespołu i zobowiązań biznesowych. Zespoły projektowe utrzymują stały kontakt ze wszystkimi klientami, w tym z CIECH S.A., by na bieżąco monitorować status prac. Zapewniona jest ciągłość działań, a usługi świadczone na rzecz klientów nie zostały zakłócone.

źródło: inf. prasowa
fot. 123rf.com/zdj. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ