Partner serwisu
11 kwietnia 2014

Polskie LNG i nowy wiceprezes zarządu

Kategoria: Z życia branży

Rada Nadzorcza Polskiego LNG S.A. powołała Antoniego Podolskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Spółki

Polskie LNG i nowy wiceprezes zarządu

Antoni Podolski jest ekspertem w zakresie bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa energetycznego, ochrony infrastruktury krytycznej oraz polityki zagranicznej. W latach 1991-1996 pracował w pionach analitycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, specjalizując się w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem energetycznym i problematyce wschodniej. W latach 1997-1999 stypendysta Biura Informacji i Prasy Kwatery Głównej NATO, doradca Departamentu Programowego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ekspert Centrum im. Adama Smith’a w Warszawie i Ośrodka Myśli Politycznej w Krakowie.

Był również Wiceministerem Spraw Wewnętrznych i Administracji odpowiedzialnym m.in. za zarządzanie kryzysowe. W latach 2004-2008 Dyrektor Programowy i ekspert Centrum Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Pełnomocnik Rządu ds. utworzenia Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, a następnie jego pierwszy dyrektor. Współtwórca nowelizacji Ustawy o zarządzaniu kryzysowym oraz Ustawy o szczególnych uprawnieniach ministra właściwego do spraw Skarbu Państwa oraz ich wykonywaniu w niektórych spółkach kapitałowych lub grupach kapitałowych, prowadzących działalność w sektorach energii elektrycznej, ropy naftowej oraz paliw gazowych.

Od  2010 roku jest doradcą w zakresie zarządzania kryzysowego, ochrony infrastruktury krytycznej, utrzymania ciągłości działania oraz strategii zarządzania.

 

 

Źródło: Polskie LNG S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ