Partner serwisu
12 marca 2021

CIECH S.A. Gospodarzem Honorowym

Kategoria: XX Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

CIECH, międzynarodowa grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych, objęła rolę Gospodarza Honorowego XX Konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych, która odbędzie się 28-29 września 2021 r. w Łodzi.

CIECH S.A. Gospodarzem Honorowym

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach globalnych. Jest drugim producentem sody kalcynowanej i oczyszczonej w Unii Europejskiej, największym producentem soli warzonej w Polsce, największym dostawcą krzemianów sodu w Europie, największym polskim producentem środków ochrony roślin oraz wiodącym w Polsce producentem pianek poliuretanowych. Posiada fabryki w Polsce, Niemczech i Rumunii oraz zatrudnia ponad 3 tysiące osób w całej UE. Od 2005 roku spółka CIECH S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2016 roku, równocześnie, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt. Rozwój Grupy wspiera inwestor strategiczny – Kulczyk Investments.

Jako jeden z największych polskich eksporterów, CIECH wysyła swoje towary na niemal wszystkie kontynenty. Powstają z nich artykuły niezbędne w codziennym życiu milionów ludzi na całym świecie, dlatego Grupa jest ważnym elementem wielu gałęzi gospodarki – budownictwa, motoryzacji, rolnictwa, przemysłu chemicznego, spożywczego czy farmaceutycznego.

 

 

CIECH łączy nowoczesne podejście do biznesu z dbałością o zrównoważony rozwój. Odpowiadając na wyzwania Zielonego Ładu, realizuje plan obniżenia swojej emisji CO2 o 30% do 2026 roku. Więcej informacji o Grupie CIECH można znaleźć na stronach www.ciechgroup.com oraz www.ciechdlagospodarki.pl.

Z uwagi na fakt, iż Honorowy Gospodarz wymaga wcześniej listy osób wchodzących na teren zakładu wraz z numerem nr dowodu, bardzo proszę wypełnienie i odesłanie OŚWIADCZENIA, które jest dostępne pod linkiem najpóźniej do 20.09.br.

źródło: CIECH
fot. CIECH
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ