Partner serwisu
12 października 2020

[FILM] Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

Kategoria: XIX Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych, 28-30 września 2020, Szczecin

Za nami kolejna edycja Konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych, która odbyła się 28-30 września br. w Hotelu Vulcan w Szczecinie.Zapraszamy do krótkiej relacji z wydarzenia.

[FILM] Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

 

 

Jak wygląda zarządzanie bezpieczeństwem w przemyśle czy organizacja służb ratownictwa chemicznego na wypadek awarii? Jak być innowacyjnie bezpiecznym? I jaka jest rola lidera w zarządzaniu bezpieczeństwem? To niektóre tematy poruszone w programie XIX konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych w Szczecinie.

Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować za pomoc i wsparcie Honorowemu Gospodarzowi – Grupie Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., Partnerom Branżowym: Grupie LOTOS S.A., PCC Rokita SA oraz ANWIL S.A. Patronatom Honorowym: Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego, Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz Rządowemu Centrum Bezpieczeństwa. Z kolei podziękowanie za objęcie Patronatem Merytorycznym konferencji należą się Centralnemu Instytutowi Ochrony Pracy - Państwowemu Instytutowi Badawczemu, Politechnice Łódzkiej oraz Głównemu Inspektoratowi Ochrony Środowiska.

fot. BMP
Observator
2020-10-12
Podziękowania przede wszystkim dla Państwa z BMP- Kierunek chemia za zorganizowanie XIX już Konferencji- Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych. Bardzo ciekawa i potrzebna dla branży chemicznej. Dzięki też za przekazywane relacje, informacje i materiały z tej konferencji. Wydaje się, że również przydatne byłyby takie twórcze spotkania z zakresu ochrony środowiska, a problemów i tematów w tym obszarze wiele... Pozdrowienia i najlepsze życzenia zdrowia dla Redakcji- szczególnie w tak trudnym i uciążliwym czasie :)
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ