Partner serwisu
05 czerwca 2020

Szkoła Podstawowa w Przyjaźni dostała komputery od Energi

Kategoria: Aktualności

Fundacja Energa pomaga w walce z wykluczeniem cyfrowym. Do Szkoły Podstawowej w Przyjaźni (woj. pomorskie) trafi 17 komputerów.

Szkoła Podstawowa w Przyjaźni dostała komputery od Energi

Nauka wiosną tego roku nie jest łatwa dla uczniów. Pandemia uniemożliwia organizację zajęć w szkołach. Od marca dzieci i młodzież uczą się w domach, przez Internet. Aby ułatwić zdalną naukę Energa przekazała w kwietniu laptopy do Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdańsku Oliwie. Teraz kolejna partia sprzętu, przygotowanego przez spółkę Energa Operator, trafi do Szkoły Podstawowej w Przyjaźni.

– Komputery, które otrzymaliśmy, szkoła będzie wypożyczać tym dzieciom, które takiego sprzętu nie posiadają – mówi Magdalena Zawistowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Przyjaźni. – Sprzęt umożliwi naszym uczniom dostęp do nauki, kontakt z nauczycielami oraz rówieśnikami, co teraz, w czasie pandemii jest utrudnione. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Fundacja Energa oferuje wsparcie nie tylko rzeczowe, ale także finansowe. Więcej informacji na stronie internetowej: https://grupa.energa.pl/otoczenie/fundacja.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ