Partner serwisu
21 kwietnia 2020

Jarosław Romanowski dołącza do zarządu CIECH S.A.

Kategoria: Aktualności

Rada Nadzorcza CIECH S.A. powołała Jarosława Romanowskiego na stanowisko Członka Zarządu Spółki. Będzie on odpowiadał za całość finansów Grupy, zakupy i kwestie IT. Od 20 kwietnia Zarząd Spółki funkcjonuje w składzie trzyosobowym, który tworzą Dawid Jakubowicz (Prezes Zarządu), Mirosław Skowron (Członek Zarządu) oraz Jarosław Romanowski (Członek Zarządu).

Jarosław Romanowski dołącza do zarządu CIECH S.A.

– Bardzo się cieszę, że do Zarządu CIECH S.A. dołącza kolejny profesjonalny menadżer z ogromną wiedzą i doświadczeniem w dużych podmiotach działających w Polsce oraz na rynkach międzynarodowych. To ważne wzmocnienie Grupy w obliczu aktualnych wyzwań i trwającej transformacji CIECH – mówi Dawid Jakubowicz, Prezes Zarządu CIECH S.A.

Jarosław Romanowski jest doświadczonym menadżerem, który ostatnio pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych w spółce Tele-Fonika Kable S.A oraz funkcje zarządcze w Grupie Telefonika. Wcześniej przez wiele lat pracował w Grupie Kapitałowej KGHM Polska Miedź, gdzie był m.in. I Wiceprezesem Zarządu KGHM S.A. w latach 2013 – 2016. Przeprowadził wiele projektów strategicznych związanych m.in. z obszarem ryzyka rynkowego, polityki handlowej, fuzji i przejęć.

Jarosław Romanowski jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o specjalności Handel Międzynarodowy. Ukończył wiele prestiżowych kursów z zakresu finansów międzynarodowych, zarządzania ryzykiem oraz wyceny przedsiębiorstw.

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf.com
Leon
2020-04-22
Gratulacje dla Pana Jarosława. Widać, że Ciech ceni jakość pracownika patrząc na dorobek p. Romanoweskiego.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ