Partner serwisu
08 kwietnia 2020

PERN wdraża pakiet antykryzysowy na rzecz wykonawców robót budowlanych

Kategoria: Aktualności

Skrócenie terminów płatności faktur, maksymalne przyspieszenie przelewów, czy pomoc w płatnościach za dostarczane w ramach umów maszyny i urządzenia – to tylko niektóre elementy programu wsparcia dla firm realizujących roboty budowlane na rzecz PERN. Spółka przygotowała propozycje zmian zapisów w umowach.

PERN wdraża pakiet antykryzysowy na rzecz wykonawców robót budowlanych

Pakiet możliwości

PERN wprowadził możliwość ułatwień dla wykonawców. Na wniosek firmy wykonującej roboty budowlane, PERN może przyspieszyć terminy płatności faktur, wprowadzić częstsze płatności w oparciu o zaktualizowany harmonogram, czy pomóc w realizacji płatności za dostarczane maszyny i urządzenia potrzebne do wykonania umowy. Wykonawcy zainteresowani pakietem powinni przesłać prośbę na adres e-mail: wykonawcy@pern.pl z podaniem numeru umowy, której pakiet ma dotyczyć.

Epidemia koronawirusa jest dużym wstrząsem dla gospodarki światowej, w tym także dla polskiej. Rozumiemy, że jest to także trudny okres dla naszych partnerów biznesowych, którzy pracują dla nas. Dlatego chcemy maksymalnie uprościć i przyspieszyć obieg dokumentów i pieniądza by ulżyć im w tym szczególnym momencie.
-Igor Wasilewski, prezes PERN

PERN realizuje ambitny program inwestycyjny i remontowy, zawierający budowę infrastruktury radykalnie wzmacniającej bezpieczeństwo energetyczne państwa w obszarze ropy i paliw.  W ramach strategicznego projektu Megainwestycji powstają nowe zbiorniki na ropę naftową i paliwa oraz rurociągi – surowcowy z Gdańska do Płocka i produktowy z Boronowa do Trzebini.

źródło: pern.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ