Partner serwisu
11 lutego 2020

Kongres ETCC2020-European Technical Coatings Congress już we wrześniu

Kategoria: Aktualności

W imieniu organizatorów zapraszamy na Międzynarodowy Kongres ETCC2020-European Technical Coatings Congress, który odbędzie się 2-4 września 2020 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.Ten prestiżowy kongres ma już 70 letnią tradycję.

Podczas Kongresu zostaną wygłoszone prezentacje dotyczące najnowszych osiągnięć naukowych i technicznych w zakresie farb i lakierów, klejów i materiałów budowlanych.

Organizatorami kongresu ETCC2020 są: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem (www.sitpchem.org.pl ) oraz Europejska Federacja FATIPEC - Federation of Associations of Technicians for Industry of Paints in European Countries (www.fatipec.com). Zaangażowanie w kongresie specjalistów z całego świata ułatwia fakt przejęcia obecnie przez FATIPEC kierownictwa w Globalnej Federacji CSI – Coatings Societies International (www.csi-coatings.org ).

Prelegentami kongresu będą przedstawiciele największych firm, instytutów, uczelni z Europy, a także z innych państw z całego świata. Zapraszamy do zgłaszania abstraktów/referatów lub posterów – do 28 lutego 2020.

Co w programie?

W trakcie 3-dniowego kongresu prowadzone będą wykłady plenarne, równoległe sesje tematyczne, sesja posterowa, wystawy.
W programie m.in.:

  • "Summer School" – sesja dedykowana głównie młodym naukowcom i studentom. Odbędzie się w dniu poprzedzającym Kongres, 1 września 2020. Więcej informacji na:   www.etcc2020.org/en/congress/summer-school
  • Wystawa w trakcie kongresu ETCC2020
    Państwa Organizacja, firma może skorzystać z okazji prezentowania swoich osiągnieć naukowych, technicznych, produktów, materiałów, urządzeń, usług itp. Prosimy o zarejestrowanie się do udziału w wystawie. Więcej informacji na: :  www.etcc2020.org/en/congress/exhibition
  • Publikacja referatów
    Referaty mogą być publikowane w specjalnym wydaniu czasopisma „Progress in Organic Coatings”, posiadającym Impact Factor 3.420

Nagrody Kongresowe

Trzy nagrody po 1000 Euro zostaną przyznane za wyróżnione referaty w kategoriach: najlepszy referat kongresu, najlepszy referat prezentowany przez młodych naukowców, najlepszy referat o tematyce ekologicznej. Przyznane zostaną także inne nagrody i wyróżnienia.

Atrakcje związane z kongresem:

  • wycieczki towarzyszące kongresowi (www.etcc2020.org/en/traveling/tours)
  • uroczysta kolacja w restauracji na Kopcu Kościuszki, i inne.

Więcej informacji: etcc2020@sitpchem.org.pl  lub poprzez stronę internetową www.etcc2020.org

Rejestracja do udziału w ETCC2020 na stronie: www.etcc2020.org/en/registration

źródło: ETCC
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ