Partner serwisu
17 stycznia 2020

Universal Robots uruchamia program leasingowy we współpracy z DLL

Kategoria: Aktualności

Universal Robots (UR) w porozumieniu z firmą DLL – globalnym dostawcą usług finansowych, uruchomił program leasingowy UR Financial Services. Dzięki współpracy wszystkie firmy produkcyjne, bez względu na wielkość i zasoby finansowe, mogą czerpać korzyści z automatyzacji – niezależnie od przepływów pieniężnych, czy sezonowych zmian.

Universal Robots uruchamia program leasingowy we współpracy z DLL

„Wchodzimy na nowy poziom, który pozwala wszystkim producentom błyskawicznie wdrożyć roboty do pracy bez ponoszenia początkowych kosztów” – mówi Klaus Vestergaard, CFO w Universal Robots. „Program UR Financial Services oferuje użytkownikom szybki, bezpieczny i przyjazny finansowo model przyspieszający automatyzację w ich fabrykach. Współpraca z DLL ułatwi rozbudowę już posiadanych zasobów cobotów w przedsiębiorstwie, wdrażanie nowych oraz daje możliwość wypróbowania cobotów po raz pierwszy. Pozwoli użytkownikom zmaksymalizować produktywność, jakość i rentowność bez ponoszenia znacznych nakładów finansowych”.

DLL oferuje klientom UR dopasowane do potrzeb i umożliwiające wzrost programy finansowe i leasingowe spełniające wymagania nowoczesnych firm produkcyjnych. Klienci będą mogli skorzystać z możliwości planowania płatności w zależności od przepływów pieniężnych, rozbudowywać posiadane urządzenia lub wdrażać nowe coboty w dowolnym momencie podczas trwania umowy. Na koniec okresu finansowania, klienci będą mogli kupić wyposażenie za część pierwotnej ceny, migrować do nowszych technologii, przedłużyć okres finansowania lub zwrócić urządzenia.

„Bardzo cieszy nas globalna współpraca z Universal Robots” – mówi Neal Garnett, President of Construction, Transportation & Industrial (CT&I) Global Business Unit, DLL. “Rynek, na którym działamy, rozwija się bardzo szybko. Dzięki nawiązaniu współpracy możemy oferować rozwiązania finansowe dla szerszego zakresu automatyki. Coboty przekształcają przemysł, a Universal Robots to bez wątpienia lider na rynku. Nasze dopasowane do potrzeb rozwiązania finansowe umożliwiają klientom UR zmniejszenie ryzyka związanego z wdrażaniem cobotów – przejście od modelu własnościowego do modelu finansowania opartego na wykorzystaniu robotów. Producenci mogą w ten sposób budować procesy pozwalające im na konkurowanie i rozwój, podczas gdy pracownicy będą koncentrować się na zadaniach strategicznych”.

Aby zapewnić zainteresowanym użytkownikom nowe metody płatności i leasingowania sieć dystrybutorów UR będzie pracowała bezpośrednio z dedykowanymi ekspertami DLL ds. finansowych w każdym kraju. Eksperci wyspecjalizowani w zarządzaniu zasobami, elastycznych formach finansowania i strategicznych zasobach marketingowych będą wspierać Universal Robots w realizowaniu strategii wzrostu. Użytkownicy końcowi będą nadal korzystać z globalnego zasięgu, lokalnego wsparcia, serwisu i szkoleń oferowanych poprzez internetową Akademię Universal Robots, globalną sieć Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych i bogatego ekosystemu UR+.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ