Partner serwisu
06 czerwca 2019

SEAM Group przejmuje BalticBerg, poszerzając usługi zarządzania majątkiem w Europie

Kategoria: Aktualności

Firma SEAM Group LLC przejęła BalticBerg Consulting Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, firmę świadczącą od 2010 roku usługi doradztwa w zakresie zarządzania majątkiem i utrzymania ruchu. BalticBerg stanowi naturalne rozszerzenie istniejącego od 2013 r. europejskiego oddziału SEAM (SEAM Group Europe Sp. z o.o.), mając liczne osiągnięcia w zmniejszaniu strat operacyjnych nawet o 80% poprzez zwiększenie wydajności i dostępności majątku technicznego. BalticBerg świadczy usługi doradcze, prowadzi szkolenia i warsztaty oraz uczestniczy w projektach mających na celu redukcję kosztów operacyjnych i ograniczenie ryzyka. Dzięki swojemu doświadczeniu, BalticBerg ułatwia wybór i wdrażanie zaawansowanych technologicznie systemów ERP, EAM i CMMS.

SEAM Group przejmuje BalticBerg, poszerzając usługi zarządzania majątkiem w Europie

BalticBerg Institute oferuje szkolenia i warsztaty szkoleniowe dla osób indywidualnych i firm chcących poszerzyć wiedzę w zakresie utrzymania ruchu i zarządzania majątkiem. Dodatkowo, klienci mogą uzyskać certyfikację European Maintenance Management (EMMP), dzieląc się realnymi sukcesami wdrożonych projektów z pomocą BalticBerg Institute.

„Wiedza BalticBerg na temat zasobów technicznych, doradztwa w zakresie utrzymania ruchu i zarządzania majątkiem, szkoleń i wdrażania projektów uzupełni kompetencje Grupy SEAM w zarządzaniu majątkiem i pozwoli wykorzystać nasze wspólne doświadczenie dotyczące ERP, EAM, CMMS i diagnostyki predykcyjnej” – powiedział p. Donald Frankel, prezes i dyrektor ds. rozwoju w SEAM Group.

 „Cieszymy się, że możemy stać się częścią SEAM Group i zaoferować nasze profesjonalne usługi doradcze szerokiemu gronu Klientów w Europie, Azji i Ameryce. Nasza filozofia doskonalenia operacyjnego skoncentrowana na zarządzaniu majątkiem i niezawodności będzie idealnie integrować się z metodyką SEAM Group. Oprogramowanie ViewPoint® stworzone przez SEAM będzie dodatkowym narzędziem dla naszych konsultantów i specjalistów, pomagającym zoptymalizować działalność Klientów” – powiedział p. Arkadiusz Burnos, dyrektor zarządzający BalticBerg.

 „Przejęcie BalticBerg pogłębia naszą wiedzę i rozszerza zasięg w całej Europie. Połączenie BalticBerg z już istniejącą platformą europejską przyspieszy nasze przyszłe plany rozwoju” – powiedział p. Michael Vea, dyrektor generalny SEAM Group.

Przejęcie BalticBerg stanowi kolejny krok w misji SEAM Group zgodnej z jej misją tworzenia bezpiecznego świata bez awarii.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com/fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ