Partner serwisu
30 kwietnia 2019

WARSZTATY: W biurze i na pierwszej linii usług remontowych, czyli jak usprawnić organizację pracy dzięki technologii Microsoft

Kategoria: XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

W dniu poprzedzającym XII Konferencję Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym zapraszamy wszystkich uczestników na warsztaty zorganizowane przez firmę Microsoft.

WARSZTATY: W biurze i na pierwszej linii usług remontowych, czyli jak usprawnić organizację pracy dzięki technologii Microsoft

Podczas warsztatów specjaliści z Microsoft opowiedzą i pokażą na żywo w sesji demo – jak podnieść efektywność brygad terenowych oraz dobrać odpowiednie narzędzia ułatwiające monitorowanie oraz organizację pracy zespołu. Podczas sesji pokażą również pełną ścieżkę obsługi zgłoszenia serwisowego – od wpłynięcia po realizację przez pracownika terenowego. Dodatkowo opowiedzą jak ułatwić komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa, aby w prosty i szybki sposób przekazywać informacje pomiędzy zespołami dzięki m.in. rozszerzonej rzeczywistości i Hololens.

Specjaliści z Microsoft doradzą również jak:

  • Zwiększyć efektywność wizyt u klienta podnosząc liczbę skutecznych napraw i upraszczając przydzielanie zadań firmom świadczącym usługi serwisowe w terenie.
  • Skrócić czas oraz zmniejszyć koszty dojazdów pracowników do klienta automatycznie optymalizując planowanie i szybko zmieniając alokację pracowników w przypadku eskalacji.
  • Przejść od tradycyjnego modelu działalności, w którym naprawia się usterki, do modelu, w którym awarie wykrywane są zanim wystąpią, dzięki integracji z platformą IoT firmy Microsoft.
  • Zwiększyć produktywność pracowników, poprzez zapewnienie ujednoliconej platformy do komunikacji, dostępnej z każdego urządzenia w każdym miejscu.
  • Efektywnie zarządzać harmonogramem, dając możliwość elastycznego dostosowania zmian pracowników i komunikacji o wszelkich zmianach.

XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym odbędzie się 17-19 czerwca br. w Kazimierzu Dolnym. Organizatorem spotkania jest firma BMP, m.in. wydawca magazynu Chemia Przemysłowa i portalu www.kierunekCHEMIA.pl

Honorowym Gospodarzem spotkania jest Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ