Partner serwisu
12 lutego 2019

Tomasz Nadolski, nowym wiceprezesem zarządu POLWAX SA

Kategoria: Aktualności

Rada Nadzorcza spółki, powołała na stanowisko wiceprezesa, dyrektora ds. inwestycji i optymalizacji procesów Tomasza Nadolskiego.

Tomasz Nadolski, nowym wiceprezesem zarządu POLWAX SA

- Jesteśmy w newralgicznym dla spółki momencie. Z jednej strony prowadzimy bieżącą działalność w mocno zmienionych w porównaniu z poprzednimi latami warunkach, których efektem mogą być mniejsze przychody i zysk netto. Z drugiej strony realizujemy kosztowną, - ale i niezbędną dla przyszłości prowadzonej działalności - inwestycję. To wymaga od zarządu dokładnego przeanalizowania różnych dostępnych opcji rozwoju – podkreśla Leszek Stokłosa, prezes zarządu spółki POLWAX SA.

Pod koniec stycznia w komunikacie Polwax informował o zmniejszeniu ilości dostaw surowca od głównego dostawcy, istotnym ograniczeniu zewnętrznych zamówień na realizacje usług laboratoryjnych i spadku rentowności mas zniczowych. – W tej chwili koncentrujemy nasze działania na pozyskaniu trwałych i niezawodnych źródeł zaopatrzenia w surowiec spełniający nasze wymagania jakościowe oraz poszerzeniu rynków zbytu w szczególności dla produktów wysokomarżowych – podsumowuje prezes L. Stokłosa.

Podczas posiedzenie Rady Nadzorczej w dniu 11 lutego, ze składu zarządu odwołany został Jacek Stelmach, wiceprezes zarządu i dyrektor operacyjny spółki.

Polwax jest jednym z największych producentów i dystrybutorów parafiny przemysłowej w Europie oraz liderem w tej branży w Polsce. Posiada zakłady w Jaśle oraz Czechowicach-Dziedzicach. Spółka zadebiutowała na GPW w 2014 r.

fot. POLWAX
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ