Partner serwisu
23 stycznia 2019

Stres narzędziem biznesowym - warsztaty Akademii BMP

Kategoria: XXV Sympozjum CHEMIA 2019

O tym, że stres towarzyszy w życiu zawodowym każdemu, wiadomo nie od dziś. Jak przekonali się uczestnicy wykładu specjalnego, może także zostać wykorzystany jako skuteczne narzędzie biznesowe.

Stres narzędziem biznesowym - warsztaty Akademii BMP

Stres twoim narzędziem biznesowym – pod takim hasłem 22 stycznia, w ramach XXV Sympozjum CHEMIA 2019, odbył się specjalny wykład, który poprowadziła Katarzyna Koźlińska, trener myśli i medytacji XXI w. Słuchacze poznali techniki relaksacyjne oraz ćwiczenia uważności, jakie można wykonać w ciągu zaledwie kilku minut, a które pomagają radzić sobie ze stresem. Wykład przygotowany był z myślą o uczestnikach tegorocznego sympozjum, w ramach Akademii BMP.

- Stres towarzyszy nam wszędzie: w domu, w pracy, na treningu. Każdy musi znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Taki wykład pozwala uświadomić sobie pewne mechanizmy i wskazuje narzędzia, które można wykorzystać w radzeniu sobie ze stresem. W ciągu roku organizujemy ponad 20 konferencji i sympozjów. Chcemy dać uczestnikom coś więcej niż tylko możliwości rozmów na tematy branżowe. Mogą wykorzystać wolną chwilę, spotkać się, podzielić swoimi problemami. Nasze hasło przewodnie brzmi: Budujemy Możliwości Porozumienia i ono idealnie wpisuje się w to, co robimy. Jeżeli tylko będą pomysły na kolejne spotkania, to będziemy je organizować. - powiedział Adam Grzeszczuk, Prezes Wydawnictwa BMP, organizatora sympozjum CHEMIA 2019.

Katarzyna Koźlińska, trener myśli i medytacji XXI w. Pracuje głównie z top managementem, indywidualnie oraz w grupach. Od 2015 roku aktywnie korzysta z platformy biznesowej BNI, w której była już Edukatorem, Prezesem, obecnie jest Trenerem BNI Polska, a od października 2018 ponownie Prezesem.

fot. Adventure Media
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ