Partner serwisu
14 grudnia 2018

Zmiany w Zarządzie PZPO

Kategoria: Aktualności

Giansimone Bertoli (Pirelli Polska) od początku 2019 roku będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego. Z dniem 10 grudnia do PZPO dołączył Andrzej Włodarczyk – objął on stanowisko Wiceprezesa Zarządu (Trelleborg Wheel Systems Poland). Jednocześnie Rafał Spirydon (Hankook Tire Polska) obejmuje funkcję Członka Zarządu Związku.

Zmiany w Zarządzie PZPO

Giansimone Bertoli dotychczas pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu PZPO. Andrzej Włodarczyk stanowisko Wiceprezesa Zarządu PZPO przejmuje od Andrzeja Wrońskiego – jednego z założycieli Związku, który pracował nad jego rozwojem od samego początku jego funkcjonowania. Pan Wroński podjął decyzję o zakończeniu pracy zawodowej. Ponadto Rafał Spirydon objął stanowisko Managing Director w Hankook Tires Polska i funkcję Członka Zarządu PZPO.

– Bardzo dziękujemy Andrzejowi Wrońskiemu oraz D. B. Kim za wspólne lata pracy, ich nieoceniony wkład w rozwój Związku i pełne zaangażowanie w wypełnianie jego misji. Szczególne podziękowania w imieniu całego Zarządu kierujemy do Andrzeja Wrońskiego, który jest jednym z założycieli Związku i zawsze był dużym wsparciem dla organizacji przez te wszystkie lata. Wielu sukcesów życzymy również Giansimone Bertoli, który na początku 2019 roku obejmie stanowisko Prezesa Zarządu oraz Rafałowi Spirydonowi i Andrzejowi Włodarczykowi, którzy zasilają Zarząd PZPO. Jesteśmy przekonani, że ich wieloletnie doświadczenie będzie wsparciem dla całego rynku oponiarskiego – mówi Piotr Sarnecki, dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.

źródło: PZPO
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ