Partner serwisu
13 grudnia 2018

Prezes GAZ-SYSTEM w Zarządzie ENTSOG

Kategoria: Aktualności

W dniu 12 grudnia 2018 r. podczas Zgromadzenia Ogólnego organizacji ENTSOG zrzeszającej operatorów systemów przesyłowych gazu z państw Unii Europejskiej wybrano nowy Zarząd stowarzyszenia na okres od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2021 roku.

Prezes GAZ-SYSTEM w Zarządzie ENTSOG

Tomasz Stępień, Prezes Zarządu GAZ-SYSTEM, został nominowany na członka Zarządu ENTSOG wraz z 12 przedstawicielami europejskich operatorów systemów przesyłowych. Jest jednocześnie jednym z pięciu reprezentantów operatorów z Europy Środkowo-Wschodniej oraz Morza Bałtyckiego.  

Kontynuacja obecności przedstawicieli GAZ-SYSTEM w Zarządzie ENTSOG podczas najbliższej trzyletniej kadencji jest szczególnie wartościowa, mając na uwadze rozpoczęty przez Komisję Europejską proces przeglądu regulacji UE w zakresie gazu ziemnego, który ma zostać zakończony opracowaniem do 2020 roku konkretnych propozycji legislacyjnych wzmacniających funkcjonowanie europejskiego rynku gazu.  

Wybór reprezentanta GAZ-SYSTEM do Zarządu stowarzyszenia jest również ważnym elementem wieloletniej współpracy i zaangażowania Spółki w ramach koalicji operatorów sieci przesyłowej z Europy Środkowo-Wschodniej oraz Morza Bałtyckiego na forum ENTSOG. Współpraca ta pozwala na planowanie zaangażowania na forum ENTSOG, również poprzez  długofalowy udział w organach zarządczych organizacji.  

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ