Partner serwisu
12 lipca 2018

Krzysztof Starzec z Circle K Polska na czele Rady Dyrektorów POPiHN

Kategoria: Aktualności

Krzysztof Starzec, Starszy Dyrektor ds. Paliw w Circle K Polska, objął funkcję Przewodniczącego Rady Dyrektorów Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego, zastępując na tym stanowisku Piotra Pyricha z BP Europa SE, który objął placówkę w RPA. Jako członek w Radzie Dyrektorów Krzysztof Starzec zasiada od 2013 r.

Krzysztof Starzec z Circle K Polska na czele Rady Dyrektorów POPiHN

– Jako Przewodniczący Rady Dyrektorów dołożę wszelkich starań, aby POPiHN pozostał efektywną płaszczyzną do aktywnej współpracy między wszystkimi uczestnikami rynku. Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie i wierzę, że wspólnymi siłami będziemy kontynuować działania na rzecz rozwoju naszej branży – mówi Krzysztof Starzec, Starszy Dyrektor ds. Paliw w Circle K Polska oraz Przewodniczący Rady Dyrektorów POPiHN.

Krzysztof Starzec jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie SGH). Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze handlu zagranicznego. W branży paliwowej pracuje od 1994 r., kiedy to dołączył do polskiego oddziału spółki Royal Dutch Shell. Na przestrzeni kolejnych 17 lat zajmował stanowiska kierownicze zarówno na szczeblu krajowym, jak i w strukturach międzynarodowych, a w latach 2007-2010 był członkiem zarządu Shell Polska. Krzysztof Starzec do zespołu Statoil Polska dołączył w 2011 r. jako dyrektor działu paliw transportowych. Po zmianie nazwy spółki na Circle K objął stanowisko Starszego Dyrektora ds. Paliw.

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego została powołana 8 grudnia 1995 r. Jednym z najważniejszych celów POPiHN jest zrównoważone tworzenie i kształtowanie konkurencyjnego rynku paliwowego w Polsce, m.in. poprzez działania na rzecz wprowadzenia zgodnych z prawem UE zasad prowadzenia działalności gospodarczej oraz równych praw dla wszystkich przedstawicieli polskiego rynku paliwowego. Tym samym wspiera działania powołanej w 1991 r. Polskiej Izby Paliw Płynnych.

źródło: paliwa.pl/ Circle K Polska
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ