Partner serwisu
22 lutego 2018

FLUOR S.A. – Partnerem Serwisu www.kierunekCHEMIA.pl

Kategoria: Aktualności

To już kolejny rok patronatu firmy FLUOR S.A. nad portalem www.kierunekCHEMIA.pl, która swoje usługi kieruje do Klientów branży chemicznej, petrochemicznej, rafineryjnej i biotechnologicznej w kraju i zagranicą.

FLUOR S.A. – Partnerem Serwisu www.kierunekCHEMIA.pl

FLUOR S.A. jest biurem inżynieryjnym będącym częścią Korporacji Fluor - jednej z największych na świecie spółek inżynieryjno-projektowych, lidera w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań EPFC (ang. Engineering Procurement Fabrication Construction). Fluor jest obecny w 36 krajach na 6 kontynentach, zatrudnia ponad 60 000 pracowników zapewniając swoim Klientom realizację złożonych i trudnych pod względem logistycznym projektów w różnych zakątkach globu. Oczekiwaną przez Klientów jakość realizacji, pewność harmonogramu i kosztów projektu oraz bezpieczeństwo wykonania inwestycji zapewniają najwyższej klasy specjaliści, a także najnowocześniejsza infrastruktura i oprogramowanie jakimi dysponuje każde biuro Fluor.

Biuro w Gliwicach to ponad 70 lat doświadczenia, 430 pracowników, lojalność i wiedza ekspercka, która sprawia, że wiemy jak sprostać wymaganiom Klientów.

fot. FLUOR
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ