Partner serwisu
12 lutego 2018

Grupa Azoty S.A. najzdolniejszych studentów wesprze już po raz piąty

Kategoria: Aktualności

Zarząd Grupy Azoty S.A. podjął uchwałę o uruchomieniu V edycji Programu stypendialnego Grupy Azoty S.A. adresowanego do studentów do studentów II stopnia Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

Grupa Azoty S.A. najzdolniejszych studentów wesprze już po raz piąty

Z Politechniką Krakowską Grupa Azoty S.A. aktywnie współpracuje już od lat. Współpraca ta w szczególności realizowana jest w zakresie programów praktyk, prac inżynierskich i magisterskich, staży studenckich i doktoranckich. Grupę Azoty z Politechniką Krakowską łączy także szeroko pojęta współpraca związana z wykorzystaniem wybitnych specjalistów przemysłowych w kształceniu studentów. Jeszcze innym obszarem współpracy jest program stypendialny, którego piąta już edycja właśnie wystartowała.

Termin składania wniosków ustalono na 19 marca 2018 r. Szczegółowe informacje na temat programu znaleźć można w Regulaminie oraz na stronie internetowej w zakładce Edukacja/Program stypendialny. O tym, kto ostatecznie otrzyma stypendiów zadecyduje powołana w tym celu Kapituła złożona z przedstawicieli Grupy Azoty i Politechniki Krakowskiej.

źródło: Grupa Azoty
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ