Partner serwisu
18 września 2017

Przemysław Janiszewski wiceprezesem zarządu Polimex-Mostostal S.A.

Kategoria: Aktualności

W czwartek, 14 września 2017 r. Rada Nadzorcza Polimex-Mostostal S.A. podjęła decyzję o powołaniu na nowego Członka Zarządu Spółki Przemysława Janiszewskiego i z dniem 14 września br. powierzyła mu funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Przemysław Janiszewski wiceprezesem zarządu Polimex-Mostostal S.A.

Nowy Członek Zarządu został powołany na trzyletnią wspólna kadencję. Od 14 września br. skład Zarządu Polimex-Mostostal S.A. prezentuje się następująco:

  • Antoni Józwowicz – Prezes Zarządu
  • Andrzej Juszczyński – Wiceprezes Zarządu
  • Przemysław Janiszewski – Wiceprezes Zarządu.

Cieszymy się, że tak doświadczony menadżer dołączył do Zarządu Polimex-Mostostal. Ze spokojem powierzamy w jego ręce kwestie operacyjne Spółki. W ciągu swojej kilkunastoletniej kariery udowodnił wielokrotnie, że nie boi się wyzwań i świetnie radzi sobie z ambitnymi projektami. Takich ludzi nam dzisiaj potrzeba. Grupa Polimex Mostostal się zmienia i rośnie w siłę. Przed nami wiele wyzwań i czas realizacji przyjętego niedawno Planu rozwoju, a co za tym idzie ciężka praca. W takim składzie Zarządu będzie nam łatwiej zrealizować założone cele.- powiedział Antoni Józwowicz Prezes Zarządu Polimex-Mostostal.

Jest to dla mnie osobiście ciekawe wyzwanie zawodowe. Cieszę się, iż będę częścią zespołu największej firmy budowlanej z polskim kapitałem w naszym kraju, jaką jest Polimex-Mostostal. Mam nadzieję, że swoja pracą będę mógł dodać od siebie dużo wartości Spółce. – skomentował Przemysław Janiszewski – nowy Wiceprezes Zarządu Polimex-Mostostal.

Przemysław Janiszewski jest managerem z wieloletnim stażem w kraju i za granicą w branży budowlanej. Przed powołaniem w skład Zarządu Polimex-Mostostal zajmował kluczowe stanowiska managerskie w Skanska S.A. z sukcesem prowadząc i nadzorując strategiczne projekty spółki w Polsce i za granicą.

Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Regionu Kolejowego w Skanska S.A.  i zajmował się rozwojem nowego obszaru działalności spółki na terenie Słowacji i Polski.

W Polimex-Mostostal Pan Janiszewski będzie odpowiedzialny za kwestie operacyjne Spółki m.in. zintegrowane systemy zarządzania, kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochronę środowiska. Będzie sprawował nadzór nas spółkami Naftoremont-Naftobudowa, Polimex Opole, Polimex Energetyka i Polimex Budownictwo.

źródło: polimex-mostostal.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ