Partner serwisu
04 września 2017

Ruszyła klasa patronacka Anwilu

Kategoria: Aktualności

Kolejny rocznik absolwentów gimnazjów z Włocławka i okolic rozpoczął dzisiaj naukę w patronackiej klasie Anwilu o profilu technik technologii chemicznej w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku.

Ruszyła klasa patronacka Anwilu

14 uczniów - 7 dziewcząt i 7 chłopców - naukę będzie pobierać w systemie dualnym - teorii będą się uczyć w szkole, a część praktyczną poznają w trakcie praktyk zorganizowanych w spółce.

Anwil zapewni wam wsparcie finansowe tak, abyście mogli skoncentrować się na nauce, nie martwiąc się o środki potrzebne choćby na pokrycie kosztów związanych z dojazdem do szkoły czy zakupem części podręczników do przedmiotów zawodowych. Najlepsi otrzymają także nagrody za szczególne osiągnięcia. Jednak tylko od was zależy, jak bardzo skorzystacie z możliwości, które Wam stwarzamy - powiedział do uczniów Andrzej Kisielewski, dyrektor ds. Personalnych w trakcie uroczystej inauguracji roku szkolnego.

Przemysł chemiczny na podium

Według raportu "Przemysł chemiczny w Polsce - pozycja, wyzwania i perspektywy", przemysł chemiczny jest drugim pod względem wartości produkcji sprzedanej i trzecim pod względem zatrudnienia sektorem przemysłowym w naszym kraju. Decyzja o utworzeniu klasy patronackiej zapadła w marcu poprzedniego roku.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ