Partner serwisu
07 czerwca 2017

ANWIL zachęca do oglądania transmisji autorskiego panelu

Kategoria: Z życia branży

Dziś rozpocznie się IV Kongres Polska Chemia organizowany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego. ANWIL – jeden z głównych partnerów wydarzenia – po raz pierwszy zorganizuje w jego trakcie autorski panel poświęcony polichlorkowi winylu. Bezpośrednia transmisja panelu będzie dostępna na stronie www.anwil.pl w godzinach 13:00-13:45.

ANWIL zachęca do oglądania transmisji autorskiego panelu

Kongres Polska Chemia jest jednym z najważniejszych spotkań przedstawicieli krajowego sektora chemicznego, poświęconym wymianie doświadczeń w zakresie stosowanych rozwiązań technologicznych, prowadzenia procesów inwestycyjnych, bezpieczeństwa procesowego, innowacji oraz wpływu otoczenia prawnego i ekonomicznego na branżę.

W tym roku już po raz czwarty eksperci z największych polskich firm wezmą udział w spotkaniu, które tym razem odbędzie się w Toruniu w dniach 7-8 czerwca 2017 r. W gronie prelegentów nie zabraknie przedstawicieli włocławskiej spółki.

Mirosław Bas - Dyrektor ds. Produkcji Tworzyw Sztucznych ANWIL S.A., Marek Kuchta - Dyrektor ds. Sprzedaży Tworzyw Sztucznych ANWIL S.A. oraz Agata Wojtulewicz - Dyrektor w firmie Bud-Mat, Piotr Sułkowski - Dyrektor Zaopatrzenia w Grupie Ergis S.A. i Jarosław Szeliga - Dyrektor Działu Zakupów TELE-FONIKA Kable S.A. wezmą udział w autorskim panelu pt. Przyszłość polichlorku winylu i wyzwania stojące przed jego producentami. Jego moderatorem będzie Mariusz Gierszewski - Kierownik Biura Wsparcia Sprzedaży ANWIL S.A.

 

Źródło: Inormacja prasowa

Fot.: pl.freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ