Partner serwisu
24 marca 2017

PZPFiK rozpoczyna cykl szkoleń dla swoich członków

Kategoria: Chemia

9 marca 2017 roku, w Warszawie odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń branżowych organizowanych przez Polski Związek Producentów Farb i Klejów (PZPFiK). Celem szkolenia było zapoznanie słuchaczy z wiedzą nt. tzw. pakietu transportowego – nowego projektu ustawy obejmującej przewóz towarów wrażliwych. 

PZPFiK rozpoczyna cykl szkoleń dla swoich członków

– Wybraliśmy ten temat ze względu na jego aktualność i poziom skomplikowania – mówi Henryk Wąsik dyrektor zarządzający PZPFiK. – Wielu uczestników spotkania po raz pierwszy miało okazję w szczegółach poznać obowiązki nałożone przez legislatora oraz proponowane rozwiązania dla firm. Spotkanie było też okazją do wymiany doświadczeń w.w zakresie pomiędzy na co dzień konkurującymi ze sobą firmami. Jednym z celów PZPFiK jest dzielenie się wiedzą i integrowanie branży wokół ważnych dla niej spraw. Tym spotkaniem zainaugurowaliśmy cykl szkoleń, których tematykę będą wybierali sami producenci i dystrybutorzy. Liczmy, że będą cieszyły się one coraz większym zainteresowaniem – dodaje Wąsik.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez specjalistów z firmy doradczej PwC Polska. W spotkaniu udział wzięło 18-tu pracowników takich firm jak: BASF, Dragon, Den Braven, Henkel, Polifarb Łódź,  Tikkurila, oraz Sherwin-Williams. Spotkanie było bezpłatne dla członków PZPFiK. 

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ