Partner serwisu
13 stycznia 2017

Nowy prezes Grupy Lotos

Kategoria: Z życia branży

Rada nadzorcza Grupy Lotos powołała Marcina Jastrzębskiego na stanowisko prezesa zarządu oraz Jarosława Kawulę na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. produkcji. Jednocześnie Jastrzębski złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa ds. operacyjnych - podała spółka w czwartkowym komunikacie.

Nowy prezes Grupy Lotos

Jastrzębski od 9 listopada 2016 roku pełnił obowiązki prezesa Grupy Lotos po tym jak rada nadzorcza odwołała z funkcji prezesa Roberta Pietryszyna. Od 31 maja 2016 roku pełni również funkcję prezesa zarządu spółki Lotos Petrobaltic.

Spółka informuje, iż zgodnie ze złożonymi oświadczeniami Marcin Jastrzębski i Jarosław Kawula nie figurują w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS, ani nie wykonują działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Grupy Lotos, oraz że nie są wspólnikami w konkurencyjnej spółce cywilnej lub spółce osobowej, ani członkami organu spółki kapitałowej czy też członkami organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej.

 

 

Źródło: PAP

fot.: Lotos

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ