Partner serwisu
15 września 2016

Premier: pozostawiam min. Jackiewiczowi ocenę sytuacji w spółkach SP

Kategoria: Chemia

Pozostawiam panu ministrowi skrabu Dawidowi Jackiewiczowi ocenę tego, w jaki sposób będzie chciał się wypowiedzieć o sytuacji w spółkach Skarbu Państwa - powiedziała w czwartek rano premier Beata Szydło.

Premier: pozostawiam min. Jackiewiczowi ocenę sytuacji w spółkach SP

Pytana w TVN24, o wypowiedź szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas niedzielnej Rady Politycznej PiS, w której krytykował to, co dzieje się obecnie w spółkach SP, premier Beata Szydło powiedziała: - Zarządzanie spółkami Skarbu Państwa nie jest łatwe. Zarządzanie spółkami Skarbu Państwa, majątkiem państwa, wymaga ogromnej odpowiedzialności, determinacji i faktycznie wystarczającej determinacji do tego, żeby nie pozwolić, by majątek Skarbu Państwa stał się łatwym kąskiem dla tych, którzy chcą robić na nim nieczyste interesy.

- Pozostawiam panu ministrowi Jackiewiczowi ocenę tego, w jaki sposób w tej chwili on będzie chciał wypowiedzieć się na temat tego, jaka jest sytuacja w spółkach Skarbu Państwa. Ja mogę powiedzieć tak: to o czym mówił premier Jarosław Kaczyński w czasie Rady Politycznej w niedzielę jest oczywiście dla wszystkich przestrogą i ostrzeżeniem i to są słowa, które każdy polityk Prawa i Sprawiedliwości powinien codziennie sobie przypominać - powiedziała Szydło.

Premier Szydło zapowiedziała, że w najbliższych godzinach odbędzie się konferencja prasowa, na której powie, co dalej z Ministerstwem Skarbu Państwa.

(PAP)
fot. 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ