Partner serwisu

RELACJA: IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda, ścieki i odpady w przemyśle”

Kategoria: IV Konferencja Naukowo-Techniczna ?Woda, ścieki i odpady w przemyśle?

Redakcje „Chemii Przemysłowej" i „Energetyki Cieplnej i Zawodowej" zorganizowały w dniach 13-14 września 2010 r. we Wrocławiu w hotelu Diament IV Konferencję Naukowo-Techniczną „Woda, ścieki i odpady w przemyśle".

 RELACJA: IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda, ścieki i odpady w przemyśle”

     Konferencja była  adresowana przede wszystkim do przedstawicieli przemysłu chemicznego i energetycznego. Tematyka obejmowała  zarówno aspekty teoretyczne, jak i analizę konkretnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Do tegorocznego programu konferencji włączono aktualną problematykę zagrożeń powodziowych.

     Program został opracowany przez redakcje „Chemii Przemysłowej" i „Energetyki Cieplnej i Zawodowej" wraz z Radami Programowymi. Praktyczne zastosowania  zostały omówione szczególnie w referatach Honorowego Gospodarza – PCC Rokita SA. Honorowy Patronat objęła – jak co roku – Polska Izba Przemysłu Chemicznego. Spotkaniu  towarzyszyły: wystawa stoisk oraz referaty techniczne producentów maszyn i urządzeń oraz firm oferujących swoje usługi dla przemysłu. Szczególnie interesujące  stoiska i referaty zaprezentowali: Veolia Water Systems Sp. z o.o. – Główny Sponsor oraz  partnerzy konferencji:  firmy Hobas System Polska Sp. z o.o. i Siemens Sp. z o.o.


    Konferencja zakończyła się wycieczką techniczną do zakładów PCC Rokita SA w Brzegu Dolnym, gdzie jej uczestnicy zwiedzili oczyszczalnię ścieków i ciągi technologiczne.
 

 

Honorowy Gospodarz Honorowy patronat Sponsor główny Partnerzy:
         
Patronat medialny:
 
Organizator    
   

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ