Partner serwisu
30 maja 2016

Anwil objął patronatem klasę w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku

Kategoria: Aktualności

Anwil angażuje się w popularyzację nauki chemii na wszystkich poziomach kształcenia. We Włocławku objął patronatem klasę w Zespole Szkół Chemicznych oraz jest sponsorem konkursu chemicznego organizowanego przez III Liceum im. Marii Konopnickiej, skierowanego do uczniów gimnazjów z miasta i okolic.

Anwil objął patronatem klasę w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku

W wymiarze ogólnopolskim od wielu lat współpracuje z uczelniami wyższymi, m.in. z Politechniką Łódzką, która zaprasza na unikalne studia II stopnia.

Politechnika Łódzka zaprasza studentów, którzy uzyskali licencjat na kierunkach takich, jak: Ochrona środowiska, Mikrobiologia, Analityka chemiczna, Chemia, Chemia kosmetyczna, Geoinformacja, Biologia, Biomonitoring, Biotechnologia, Geomonitoring, Gospodarka przestrzenna, Matematyka, Fizyka do kontynuowania nauki w jej murach na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

Wszystkich zainteresowani powinni odwiedzić stronę wydziału www.wipos.p.lodz.pl i przekonać się, że o wyjątkowości najnowszej propozycji łódzkiej uczelni, świadczy nie tylko to, że jej studenci mają szansę na odbycie praktyk i płatnych staży w ANWIL-u.
Proces rekrutacji rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 22 września.

 

Źródło: Anwil

Źródło fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ