Partner serwisu
13 kwietnia 2016

Nowy członek Rady Nadzorczej Grupy LOTOS S.A.

Kategoria: Chemia

Skarb Państwa na podstawie §11 ust. 2 Statutu Spółki powołał nową osobę do Rady Nadzorczej Grupy LOTOS S.A. na okres IX wspólnej kadencji. Kto to jest?

Nowy członek Rady Nadzorczej Grupy LOTOS S.A.

Marcin Adam Jastrzębski ukończył Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Management of Chain Supply – Gas and Oil Sector na University of Liverpool. W latach 2013–2015 był Prezesem Zarządu i Dyrektorem Naczelnym Gazoprojekt S.A. (Grupa PGNiG S.A.). W latach 2013–2014 był doradcą Zarządu PGNIG SA. W latach 2008–2013 zatrudniony w Polkomotel S.A.: Dyrektor Centralnego Departamentu Zakupów w latach 2011–2013, Dyrektor Zarządzający IT  w latach 2008–2011. W latach 2006–2010 był Prezesem Zarządu i Dyrektorem Naczelnym MPR „Sarmatia” Sp z o.o. W latach 2006–2008 był Członkiem Zarządu ds. Strategii i Operacji PERN Przyjaźń S.A. Jest członkiem rad nadzorczych WARS Sp z o.o., RADPEC S.A., PERN Przyjaźń S.A. oraz Naftoport Sp z o.o.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Marcin Adam Jastrzębski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS, ani nie wykonuje działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Grupy LOTOS S.A. oraz że nie jestem wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej lub spółce osobowej, ani członkiem organu spółki kapitałowej, czy też członkiem organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej.

źródło: LOTOS

fot. freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ