Partner serwisu
23 czerwca 2015

X Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz

Kategoria: Z życia branży

Europejskie Centrum Biznesu oraz Polska Izba Przemysłu Chemicznego pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz która odbędzie się 14 września 2015 r. w Warszawie w Hotelu Mercure.

X Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Polscy championi w branży petrochemicznej i gazowej po dekadzie zmian”.

Jubileuszowa edycja Kongresu PETROBIZNES to okazja do podsumowania w gronie polityków, ekspertów i praktyków zmian jakie dokonały się w polskiej branży chemicznej, paliwowej i gazowniczej w ostatnich latach na tle rynku europejskiego. Pragniemy, aby zaproszone do udziału w dyskusji kluczowe osoby z sektora gazowego i petrochemicznego, największych spółek branżowych w Polsce w obecności przedstawicieli Rządu i najważniejszych organizacji branżowych wypracowali wspólne stanowisko w kontekście dalszych przemian jakie stawia codzienność przed strategicznymi sektorami w naszym kraju. Pragniemy, aby formuła tegorocznej edycji Kongresu – debata połączona z uroczystą kolacją w kuluarowym gronie - pozwoliła naszym Gościom odbyć wyczerpujące i konstruktywne dyskusje.

Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu:

www.petrobiznes.pl        e-mail: info@ecb.biz.pl     tel. +48 081 747 65 10

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ