Partner serwisu
30 października 2014

Nowy członek zarządu w BOP

Kategoria: Z życia branży

Piotr Żehaluk obejmie stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora ds. Produkcji w Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Został on powołany do pełnienia tej funkcji przez PKN ORLEN SA i z dniem 01 listopada 2014 roku zastąpi Jerzego Nowalińskiego. 

Nowy członek zarządu w BOP

Piotr Żehaluk jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w obszarze produkcji i łańcucha dostaw, zarówno w polskich, jak i międzynarodowych firmach. Ostatnio był Członkiem Zarządu Avon Operations Polska Sp. z o.o. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w Kingspan Insulation Sp.  z o.o. oraz Opoczno SA. Piotr Żehaluk ukończył Technologię Chemiczną w Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie oraz podyplomowe studia Zarządzania Firmą w Wyższej Szkole Biznesu – National Loius University w Nowym Sączu. Posiada również dyplom Executive MBA Nottingham Trent University i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu w Poznaniu.  

Pozostały skład Zarządu BOP pozostaje bez zmian. Stanowią go: Thomas Srnka – Prezes Zarządu      i Dyrektor Generalny; Päivi Helena Huovinen – Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży oraz Jacek Podgórski – Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy. 

Źródło i fot.: BOP

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ