Partner serwisu
12 września 2014

Potencjał Grupy Azoty w obszarze oxo

Kategoria: Z życia branży

– Naszym priorytetem jest dostarczanie odbiorcom jakościowych komponentów chemicznych i utrzymywanie długoterminowego partnerstwa biznesowego – mówi Adam Leszkiewicz, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

 Potencjał Grupy Azoty w obszarze oxo

W dniach 10-12 września br. w Krakowie odbyło się corocznie organizowane przez Grupę Azoty ZAK S.A.  spotkanie z klientami obszaru oxo. Podczas wykładów i paneli dyskusyjnych omawiana była bieżąca sytuacja gospodarcza Polski i Europy, dyskutowano o potencjałach i zagrożeniach dla przemysłu, potrzebie i efektach reindustrializacji, konieczności budowania konkurencyjności polskich przedsiębiorstw, a w konsekwencji konsekwentnego rozwoju krajowej gospodarki.

 - Tylko w ramach bezpośrednich spotkań z klientami możemy właściwie poznawać indywidualne potrzeby naszych partnerów i odpowiadać na nie – podkreśla  prezes Adam Leszkiewicz. – Na bieżąco analizujemy rynek i dostosowujemy nasze działania handlowe do zmieniających się dynamicznie warunków. Modyfikując technologie poszerzamy portfolio, niedawno o Oxoplast Medica® czy też przygotowywany do masowej produkcji Oxoplast® OT. Naszym priorytetem jest dostarczanie odbiorcom jakościowych komponentów chemicznych i utrzymywanie długoterminowego partnerstwa biznesowego” – dodaje.

Lider w obszarze oxo

Grupa Azoty ZAK S.A. to od wielu lat lider w kraju i trzeci w Europie producent alkoholi oxo i plastyfikatorów. Rozwój obszaru oxo stanowi istotną część potencjału Grupy Azoty i wpisany jest w jej na lata 2013-2020.

 

Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ