Partner serwisu
05 kwietnia 2024

Nowa stacja paliw MOYA w województwie warmińsko-mazurskim

Kategoria: Aktualności

Sieć MOYA powiększyła się o kolejną stację w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz sklep wielobranżowy. Stacja położona jest tuż obok Drogi Ekspresowej S7, przy węźle Kazimierzowo.

Nowa stacja paliw MOYA w województwie warmińsko-mazurskim

Obiekty w niebiesko-czerwonych barwach spotkać można w całej Polsce, a ich liczba rośnie z tygodnia na tydzień.

Nowa stacja paliw MOYA położona jest przy węźle Kazimierzowo, na drodze wyjazdowej z Elbląga w kierunku trasy S7. Dogodna lokalizacja umożliwia obsługę ruchu lokalnego, miejskiego, jak i tranzytowego. Jest to nowo wybudowany obiekt franczyzowy, oferujący wysokiej jakości paliwo, w tym benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. „Truckersi” mają do dyspozycji dystrybutor z szybkim wlewem diesla, a także płynem Ad Blue. W punkcie można również skorzystać z kompresora oraz odkurzacza, a w przyszłości planowana jest instalacja ładowarek elektrycznych.

Stacja dysponuje dobrze wyposażonym sklepem wielobranżowym, który oferuje szeroki wachlarz produktów spożywczych, przemysłowych i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Z kolei klimatyczna Caffe MOYA umożliwia chwilę relaksu przy dobrej kawie i smacznych przekąskach. Oferta gastronomiczna stacji skonstruowana jest tak, aby mogła przypaść do gustu każdemu klientowi.

Nowa stacja dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: MOYA
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ